Bli utstiller!

Kontakt oss

TravelXpo

Adresse
Compass Fairs AS
Industriveien 19, 2020 Skedsmokorset

Post
PB. 187, 2021 Skedsmokorset


post@travelxpo.no
+47 97 17 72 89

Organisasjonsnr. 976 856 317 MVA

Kontaktskjema

Har du spørsmål?
Kontakt oss, vi svarer så fort som mulig.


This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Personvernpolicy and Terms of Service apply


Prosjektavdeling

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Xpo Manager

+47 930 17 709 birgit@travelxpo.no
Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289 lindis@compassfairs.no
Trond Sandgren

Trond Sandgren

Annonse/salg

+47 907 22 750 trond@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105 ann-helen@compassfairs.no
Marius Melsether

Marius Melsether

Skandinavisk IT Sjef

+47 918 48 966 marius@compassfairs.no

Administrasjon

Følg oss

  • Facebook
  • Instagram